Den otevřených dveří

16. března proběhl na škole Den otevřených dvěří. Akci zahájila přivítáním přítomných dětí a rodičů paní ředitelka a po ní si slovo převzal školní pěvecký sbor Čekanka pod vedením paní učitelky Trepáč Sondové. Po kulturním programu se děti rozběhly do všech koutů školy, kde na ně čekaly nejrůznější dovednosti, úkoly, kvízy, kreativní činnosti, sportovní stanoviště a dokonce i roboti. Na stanovištích aktivně vypomáhali žáci z V. a IV. ročníku. Každé z dětí sbíralo razítka do svého deníčku, protože po jeho vyplnění čekala všechny úspěšné sběratele sladká odměna. Odpoledne rychle uběhlo a pevně věříme, že se dětem u nás líbilo. Budeme se těšit na viděnou u zápisu, který se uskuteční na naší škole 13. dubna od 14 hodin.