Noc ve škole

Druháci poprvé zažili školní přespávačku. Začalo se aktivitou Najdi někoho kdo.., kdy žáci sháněli podpisy svých kamarádů. Následovalo občerstvení na ohni - vuřty, opečený chleba či rohlík. Ještě teď je cítit ta vůně! Poté následovaly další aktivity - programování s roboty - blueboty a následně hry s padákem například hra Na žraloka 🦈. A samozřejmě nesměla chybět BOJOVKA! Žáci následovali světýlka a ve tmě prošli celou školou. Ukrývá naše škola nějaké tajné noční záhady? To ví jen Ti, kteří zde přespali! Děti se vyspaly do růžova ve svých spacácích a ráno je čekala rozcvička a snídaně formou švédských stolů! Buchty, koláče, muffiny, slaný šneci, pizza a plno dalšího. Myslím, že ještě teď mají děti plná bříška. Všichni si noc užili a těší se na další!